(+90) 312 418 28 26

Sosyal Medyada Biz}

YAZ EĞİTİM KAMPI KURALLARI

TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI yürütücülüğünde gerçekleştirilen GıdaMO Yaz Eğitim Kampının etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi için; tüm katılımcıların kamp programında belirtilen etkinliklere zamanında katılmaya ve kamp kurallarına uymaya özen göstermesi gereklidir.

• Kampa sadece GıdaMO tarafından kampa katılımı kabul edilen ve tarafına bildirilen öğrenciler katılacaktır,

• Kampa katılımı kabul edilen öğrencilerin bir nedenle kampa katılamayacaklar ise, 20 Ağustos 2017 tarihine kadar kampa katılmaktan vazgeçtiklerini bildirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde kampa başvuru yaptığı halde gelemeyen her kişi bir başka kişinin gelmesini engellemektedir. Bu konuda tüm kamp katılımcılarının duyarlı olması zorunludur. Kampa katılacaklarını bildirdiği halde gelmeyenler GıdaMO‘nun sonraki yıllarda yapılacak yaz kamplarında yer alamayacaktır.

• Yaz Eğitim kampımızın verimli geçmesinin en önemli koşulu her katılımcının tüm etkinliklere (paneller, söyleşiler, atölyeler, çalışma grupları, aktiviteler… vb) tam katılım sağlamasıdır.

• Katılımcılar kendilerine verilen odalarda konaklayacaklardır. Kamp süresince kendi odası dışında başka bir alanda konaklamayacaktır.

• Kamp süresince, verilen kamp tişörtlerinin ve tanıtım kartlarının takılması gerekmektedir,

• Kamp içerisinde belirlenen serbest zamanlar dışında ve etkinlikler sırasında alkol kullanılması yasaktır.

• Tüm katılımcılar kamp alanının temiz tutulmasından ve çevre düzeninden sorumludur.

• Kamp süresince ortak alanların kullanılmasında, yemeklerde ve serbest zamanlarda maksimum sağlık tedbirleri alınacaktır.

• Kamp alanına kesici, delici veya ateşleyici maddelerle girmek yasaktır.

• Kamp süresince sağlık vb. acil durumlar dışında kamp alanını terk etmeye izin verilmeyecek ve bu nedenler dışında kampı terk eden GıdaMO öğrenci üyeleri kamptan ayrılmış kabul edilecektir.

• Hava karardıktan sonra denize girilmesi tehlikeli ve yasaktır.

• Kamp ateşi son gece etkinliği önemli bir yere sahip olması nedeni ile tüm katılımcılar (Yönetici kurul üyeleri, konuk konuşmacılar, öğrenciler vb.) ile birlikte belirlenen konu çerçevesinde gerçekleştirilmesi ve bu nedenle hiçbir katılımcının kamp ateşi etkinliği sırasında, bağımsız farklı bir etkinlik yapılmamalıdır,

• Kamp süresince program dışında gerçekleşen eylemler, olağanüstü durumlar ve yaşanabilecek tüm sorunlarda Kamp Komitesi ve Genel Merkez Yönetim Kurulu bilgilendirilmeli ve ortak çözümler üretilmesi gerekmektedir,
Kampın en yüksek verimlilikle ve sorunsuz geçirilmesi için gerekli olan yukarıdaki maddelere uymayan GıdaMO öğrenci üyeleri, Kamp Komitesinin GıdaMO Yönetim Kurulu`nu bilgilendirmesine bağlı olarak Yönetim Kurulu`nun kampta kalıp kalamayacakları yönündeki kararını kabul etmiş sayılır. Bu anlamda amacımız yasaklar ve kurallarla dolu bir kamp yapmak değil tam aksine hayal ettiğimiz bir geleceği yansıtan verimli ve güzel günler geçirebilmektir.

(*) Katılımcılar; Öğrenci, Oda yöneticileri, Konuşmacılar ve Konukları ifade etmektedir.
(**) Kamp Komitesi; GıdaMO YK Temsilcileri, Öğrenci Koordinasyon Kurulu Temsilcileri ve Kamp Hazırlık Komisyonu tarafından oluşturulan komitedir.
(***) 18 yaş altı kampa katılamaz.

03 Mayıs 2017
YAZ EĞİTİM KAMPI KURALLARI için yorumlar kapalı
3.839 kez görüntülendi